Přijďte si k nám udělat radost novým prádlem a dostaňte slevu!

IMG_20150724_140815 Nemusíte čekat pouze na sezónní výprodeje, u nás dostanete slevu už při prvním nákupu. Naše zákaznice rádi odměňujeme, takže když při placení požádáte o věrnostní kartičku, vyplníte formulář se jménem a telefonickým nebo e-mailovým kontaktem, odečteme vám od nákupu 10% z ceny. Při každé další návštěvě budete mít automaticky nárok na další zlevnění.

Vážíme si stálých zákaznic, a proto při 5. nákupu se výše slevy vyšplhá na 15%. Při 10. návštěvě dosáhnete na slevu 20%. Navíc tím také automaticky získáte VIP kartu, se kterou můžete čerpat 20% slevu při každé návštěvě. Tato karta nemá omezenou platnost. Ve chvíli, kdy ji získáte už vám tedy vydrží napořád. Díky kontaktu, který uvedete během registrace, budete mít přehled o tom, kdy nám přišlo nové zboží a o veškerých novinkách.

V případě, že si nevíte rady s dárkem pro někoho ze svých blízkých nebo nechcete riskovat, že vyberete dárek, který se nebude zamlouvat jeho vkusu, můžete u nás pořídit dárkový poukaz. Sami si vyberete, zda chcete kupon za 500 nebo 1000 Kč. Obzvláště u spodního prádla je velmi důležité, aby vše sedělo, jak má, nic se nezařezávalo se nebo naopak nepadalo. I proto jsou vhodné dárkové šeky.