Prádlo Werso snoubí poctivé české zpracování s francouzskými materiály

Werso_logo_goldJe nám ctí představit nejnovější posilu v našem portfoliu spodní prádlo Werso. Česká značka zakladatelky Jiřiny Matoušové se specializuje zejména na výrobu kvalitních podprsenek, sexy polokorzetů, pohodlných a zároveň chic kalhotek. Nás zaujaly především velmi příjemné materiály, které si majitelka vybírá a nechává vozit přímo z Francie. Další silnou stránkou Wersa jsou vysoké nároky na kvalitní zpracování.

Toto spodní prádlo má své místo na českém trhu již od roku 2004. Za léta existence si značka našla své místo také v zahraničí. Ženy si chválí velké velikostní rozpětí. V našem sortimentu si vyberou zákaznice s obvodem hrudníku od 65 do 90 centimetrů a velikostí košíčků od A až do H. Kalhotky seženou ve velikostech S až XXL. Samozřejmostí jsou různé střihy, díky kterým bude spokojen snad každý.

Pražské zákaznice zřejmě potěší, že své oblíbené prádlo již nemusí objednávat přes internet nebo čekat na veletrhy. V Praze jsme momentálně jediný kamenný obchod, který má toto unikátní prádlo ve své nabídce. U nás si ho můžete detailně prohlédnout a samozřejmě také vyzkoušet na vlastním těle, jak jednotlivé podprsenky sedí.

V srpnu v prodejně Perfect Siluette najdete také řadu trendových vyztužených i nevyztužených podprsenek různých vzorů a barev, slipové kalhotky, tanga i šortky, košilky a kraťasy. To vše navíc za zvýhodněné ceny. Velikostní rozpětí se pohybuje od 70 do 90 centimetrů obvodu a košíčků od A do E. Kalhotky jsou převážně ve velikostech S až XL, ale v určitých modelech najdete i XXL.

11745914_868018739902609_2334761412964486809_n