Léty ověřená italská kvalita od značky Leilieve

Značka spodního prádla Leilieve je v našem portfoliu již dlouhá léta zejména díky dlouhému zástupu spokojených zákaznic. Podprsenky a kalhotky jsou navrženy pro dynamické a sebevědomé ženy, které jsou náročné, potřebují se v prádle cítit pohodlně a vypadat skvěle. Proto u nás celoročně najdou modely v základní bílé, černé, tělové a smetanové barvě. Nabízíme podprsenky z edice Feelgood, Frou Frou, Mi Piaci a dalších.

Vzhledem k tomu, že každá žena je jedinečná a má specifické potřeby, nabízíme podprsenky s různými typy a množstvím výztuže a podprsenky s odepínatelnými ramínky. Většina modelů je k dostání  ve velikostech košíčků B a C. Zákaznice s větším poprsím si rovněž mohou vybrat lehce vyztužené modely až do košíčků velikosti D a E. Samozřejmostí je také nabídka kalhotek různých střihů. Klasické kalhotky, tanga i brazilky se dají koupit samostatně ve velikostech 2 až 5.

Dvakrát ročně naši nabídku obohacujeme trendovými kolekcemi jaro/léto a podzim/zima. Aktuálně je možné si u nás vybrat z pestré nabídky barev i vzorů z jarní kolekce. Nabízíme edice Fiordaliso, Incantervole, Je T´Aime, Carezze a růžovou Hot Edition, ale nabízíme již také první modely z nadcházející kolekce pro podzim a zimu 2015/2016. Vínový a temně modrý model z edice Urban Chic je u nás k dostání společně s kalhotkami od začátku září.

Prádlo od značky Leilieve je ušito nejčastěji z hedvábí, krajky a mikrovlákna. Vnitřní strana košíčků je pro komfort nositelek pošita bavlnou. Kromě toho si značka dává záležet také na propracovaných detailech. Soupravu pořídíte v Perfect  Siluette již od 1090,-.

 Tradice této značky sahá do šedesátých let minulého století, kdy ji v italské Modeně založila rodina Manicardi. Po  obrovských úspěších se však brzy rodinná firma rozrostla a expandovala dále do Evropy. I přes velkou výrobu, dbá  značka na vysokou kvalitu a nadále své modely šije v jedné z kolébek módy v Itálii. Podprsenky značky Leilieve se vyznačují střihy, které perfektně sedí mnoha ženám bez ohledu na velikost. I proto si ji oblíbily ženy ve Francii, Velké Británii nebo Švýcarsku.

zdroj: Leilieve
zdroj: Leilieve

 

zdroj: Leilieve
zdroj: Leilieve

class_14_IM5382

leilieve-pe_-2015_interno_ok-37_IM4552

zdroj: Leilieve
zdroj: Leilieve

Комплект 30155 Leilieve-700x700

39_1204+1254+12054